افزایش سرعت و امنیت با اتصال پوز فروشگاهی به نرم افزار هلو

افزایش سرعت و امنیت با اتصال پوز فروشگاهی به نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری هلو با اتصال به دستگاه پوز فروشگاهی، بارکدخوان و همچنین ترازوی دیجیتال علاوه بر اینکه خطاهای انسانی را کاهش می دهد، به کسب و کار شما سرعت می بخشد.
دستگاه های کارتخوان که موسوم به  POS می باشند برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ توسط شرکت IBM به بازار معرفی شدند و این دستگاه به عنوان یک کاتالیزور در نظام اقتصادی جهان محسوب می شود. با توجه به اهمیت کارتخوان ها و نقش آنها در شبکه پرداختی استفاده از این دستگاه ها تاثیربه سزایی بر فرهنگ پرداختی کشور چه از جانب مشتریان و چه از جانب ارائه دهندگان سرویس دارد و باعث سهولت در روند پرداخت می گردد.
شرکت مهندسی نرم افزار هلو در راستای سرعت بخشیدن به امور مالی فروشندگان در اصناف مختلف و با توجه به انعطاف پذیری فراوان نرم افزار حسابداری هلو این امکان را هم به دیگر امکانات نرم افزار خود اضافه نموده است تا با صرفه جویی در زمان و بالا بردن سطح دقت موجب افزایش بهره وری مشتریان گرامی گردد. اکثر فروشندگان راغب به استفاده از این دستگاه هستند و درحقیقت صرف‌نظر از ابعاد و سطح کسب و کار می‌توانید از این قابلیت استفاده نمایید.
یکی از چالش های بزرگ در مراکز خرید و فروشگاهها محاسبه مبلغ فاکتور، اعمال تخفیف و حتی دریافت مبلغ به صورت دقیق از مشتری می باشد، همچنین در مواقعی که فاکتور مبالغ خرد و اعشاری دارد یا مشتری و یا فروشنده مجبور هستند از آن چشم پوشی نمایند و در برخی مواقع ایجاد تنش می نماید در حالیکه استفاده از دستگاه کارت خوان تمامی این قبیل مشکلات را رفع می نماید. از طرف دیگر رسید دریافت یا  پرداخت چون قابل استناد است  باعث جلوگیری از بسیاری از تعارضات در خرید و فروش می‌شود.
و اما از دیگر مزایای استفاده از دستگاه کارتخوان این دستگاه قدرتمند کوچک می توان به کاهش سفرهای غیرضروری، ضریب امنیت بسیار بالا و استفاده کمتر از اسکناس ها با توجه به اینکه آنها منبع انواع آلودگی ها و بیماری ها هستند، اشاره کرد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با اتصال دستگاه پوز فروشگاهی به نرم افزار حسابداری هلو با  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

صدای شما را می‌شنویم