استفاده از ویدئو در وب سایت

استفاده از ویدئو در وب سایت

اگر شما استفاده از ویدئو در وب سایت خود را نادیده گرفته اید، این سه مزیت را از دست داده اید

گزینه های ویدئویی به خصوص با توجه به تاثیر رو به رشد آن در موفقیت بازاریابی محتوا فراوان است. اگر شما فکر می‌کنید ویدئو در کانال های شبکه های اجتماعی بهتر و بیشتر از وب سایت جواب می‌دهد پس از بزرگترین مزایای آن استفاده نخواهید کرد. شما نیاز به استفاده از ویدئو در وب سایت خود و ایجاد فیلم در آن دارید.

برای استفاده از این قابلیت و اجرای آن در کسب و کار خود در مورد آن کمی دانش کسب کنید و آمار بگیرید تا بتوانید از این قابلیت به بهترین شکل استفاده کنید. به علاوه آموزش و کسب اطلاعات درباره این شیوه می‌تواند یک راه کسب درآمد جدید برای شما باشد.

 

ویدئو ها ترافیک جستجوی بیشتری را برای شما ایجاد می‌کنند

طبق مطالعات اخیر، شرکت هایی که در استراتژی بازاریابی خود از ویدئو استفاده کرده اند 41 درصد ترافیک جستجوی بیشتری از کسب و کارهایی که ویدئو استفاده نکرده اند دریافت کرده اند.

جای تعجب نیست، فیلم ها اغلب به خاطر پربار بودن در نتایج جستجو برجسته تر می‌شوند. آن‌ها حتی اگر جزو سه ردیف اول نتایج جستجو نباشند بازهم کلیک های زیادی را جذب می‌کنند.

 

ویدئوها کاربران بیشتری را به دنبال دارند

اینطور نیست که شما تنها با ارسال یک ویدئو در هر صفحه از وب سایت خود انتظار نتیجه داشته باشید. اگر تصمیم دارید استفاده از ویدئو در وب سایت را در دستور کار خود قرار دهید باید در نظر بگیرید که آیا این ویدئو مخاطب شما را به هدف خود نزدیک می‌کند و در نتیجه کاربران سایت شما را زیاد می‌کند یا خیر.

 

ویدئوها منجر به خرید بیشتر می‌شوند

بازاریابی محتوا ممکن است فروش را برای کسانی که علاقه مند به فروش و ارتباطات مستقیم هستند سخت کند. در حالی که توانایی ویدئو برای دریافت کلیک بیشتر بر تصمیمات خرید مشتری نیز تاثیر بسزایی دارد در نتیجه استفاده از ویدئو در وب سایت می‌تواند منجر به فروش بیشتر برای شما شود.

 

 

منبع:   contentmarketinginstitute.com

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین