بهترین و موثرترین راه های بهبود محتوای سایت

بهترین و موثرترین راه های بهبود محتوای سایت

اهداف ملموسی را در نظر بگیرید

برای بهبود محتوای سایت و ایجاد محتوای موثر، شما باید به اهداف ملموسی اشاره کنید. بدون این اهداف شما  هیچ راهی برای سنجش محتوای خود ندارید. درواقع باید قبل از نوشتن یا بازنویسی تعیین کنید که چه انتظاری از محتوای خود دارید.

از عبارات کوتاه با افعال کاربردی استفاده کنید

به طور کلی شما باید محتوای سایت خود را کوتاه و شیرین نگه دارید. مشتریان بالقوه شما دوست ندارند زمان خود را صرف رمز گشایی مطالب شما کنند. واضح و روشن توضیح دهید که دقیقا چه موضوعی برای آن ها دارید و چه کمکی به آن‌ها می‌کند. این یکی از تکنیک های موثر در بهبود محتوای سایت است.

از لحن شخصی در نوشتن استفاده کنید

زمانی که مصرف کنندگان در حال جستجو در سایت شرکت های آنلاین هستند دوست دارند که با افراد واقعی کار کنند نه با ماشین های اتوماتیک. منظور ما این نیست که شما باید با آن‌ها به طرز محبت آمیزی صحبت کنید بلکه باید مشتری را به یک مکالمه تشویق کنید. از روایت اول شخص برای به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی خود استفاده کنید و به خواننده حس گفتگو بدهید و همچنین بهتر است از روایت شخص ثالی برای تشویق مشتریان به یک عمل خاص مثل پر کردن فرم استفاده کنید.

همه چیز را چندبار بازنگری و اصلاح کنید

محتوای ضعیف فروش را به اندازه محتوای حرفه ای و قوی به طرز موثری هدایت نخواهد کرد. به علاوه برخی افراد ضعف های گرامری را در متن متوجه نخواهند شد اما مطمئن باشید که کسانی که آن را متوجه خواهند شد در کار کردن با شرکت یا کسب و کاری که نمی‌تواند برای صحت و دقت محتوای خود وقت بگذارد تجدید نظر خواهند کرد. اگر شما یک نویسنده یا ویرایشگر حرفه ای ندارید به شدت توصیه  می‌کنیم که این فرد را پیدا  کنید.

مرتب مطالب خود را به روز رسانی کنید

حداقل یک بار در سال محتوای سایت خود را به روز کنید. فراموش نکنید که محتوای خود را باید هربار که طراحی وب سایت خود را تغییر می‌دهید دوباره ارزیابی کنید. هنگامی که طرح سایت خود را تغییر می‌دهید باید توجه داشته باشید که چگونه می‌توانید مطالب خود را در محدودیت های جدید به حداکثر برسانید  تا به بهبود محتوای سایت خود کمک کنید.

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین