بهترین روش ها برای شروع کسب و کار Etsy

بهترین روش ها برای شروع کسب و کار Etsy

از سال 2017، 33.4 میلیون خریدار از طریق بازار کالاهای دست ساز Etsy خرید داشته اند. بنابراین اگر شما محصولاتی از این قبیل برای فروش دارید، استفاده از Etsy می‌تواند به شما  کمک کند فروشگاه خود را با حجم زیادی از خریداران ایجاد کنید.

نکاتی برای شروع کسب وکار Etsy

شروع کسب و کار در این پلت فرم با مجموعه ای از فرصت ها و چالش‌های مخصوص به خود همراه است. بنابراین اگر شما علاقه‌مند به فروش محصولات خود در Etsy هستید در اینجا چند مرحله حیاتی وجود دارد که شما را درگیر خواهد کرد

ایجاد ترکیب کاملی از  محصول

برای شروع کسب و کار در Etsy تنها نباید تصمیم بگیرید که چه چیزی می‌خواهید بفروشید بلکه باید بدانید که چگونه می‌توانید موقعیت های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. شما اگر به فکر فروختن چند محصول از یک گروه هستید Etsyپلت فرم مناسبی برای شما نیست. چرا که در آن باید فقط یک محصول منحصر به فرد داشته باشید نه چندین محصول مشابه.

سئوی Etsy

هنگامی که مشتریان به یک فروشگاه در Etsy می‌روند احتمالا در یک دسته خاص جستجو می‌کنند یا یک دسته خاص را مرور می‌کنند. پس باید وقتی که حساب کاربری خود را ایجاد می‌کنید به فکر سئو خود نیز باشید.

از عکس های جذاب و چشمگیر استفاده کنید

عکس اولین چیزی است که یک خریدار در لیست شما به آن توجه می‌کند. بنابراین بسیار مهم است که شما از عکس های با کیفیت با رزولوشن بالا استفاده کنید تا بتوانید محصولات خود را برجسته کنید و به چشم بیایند.

در قسمت توضیحات یا دیسکریپشن  به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید

قبل از شروع کسب و کار در Etsy هنگام نوشتن توصیف برای محصول خود  سعی کنید در مورد سوالات مشتریان در مورد محصولات خود  فکر کنید و به آن ها پاسخ دهید.

از اپلیکیشن ها و برنامه ها برای رشد خود  استفاده کنید

همچنین برنامه های دیگری وجود دارد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید تا پروسه های خود را تقویت و افزایش دهید. با استفاده از اپلیکیشن ها و برنامه هایی که خود Etsy پیشنهاد می‌کند می‌توانید همه نوع ابزاری برای به روزرسانی لیست محصولات خود و دستیابی به ایمیل های بازاریابی پیدا  کنید.

منبع: smallbiztrends.com

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین