بهترین نرم‌افزارهای کوییک بوکس برای کاربران کسب‌و‌کارهای کوچک

بهترین نرم‌افزارهای کوییک بوکس برای کاربران کسب‌و‌کارهای کوچک

کوییک بوکس یا همان QuickBooks یکی از برترین ابزارهایی‌ست که امروزه برای انجام امور حسابداری در دسترس همگان قرار گرفته‌است. تمام کسب‌وکارها نیز در هر اندازه که باشند، برای  بررسی درآمد، مخارج و دیگر اطلاعات مالی خود از نسخه‌ی دسکتاپ (یعنی نرم‌افزاری) و یا آنلاین (تحت وب) این نرم‌افزار استفاده  کرده‌اند.

اما با استفاده از اپلیکیشن‌های یکپارچه می‌توانید از قابلیت‌های بیشتری در بستر این نرم‌افزار برخوردار شوید. این قابلیت‌ها شامل هر چیزی از جمله بارگذاری اطلاعات از صفحات گسترده از جمله اکسل  تا پیگیری زمان و میزان حقوق کارمندان می‌شود. تمام این موارد در فروشگاه اپلیکیشن کوییک بوکس در دسترس هستند؛ یعنی مکانی که در آن می‌توانید جستجو کرده و مستقیماً از طریق صفحات اختصاصی هر محصول، اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید.

پس اگر به دنبال کسب تجربه بهتر از طریق کوییک بوکس خود هستید، در ادامه مشهورترین و پرامتیازترین اپلیکیشن‌های کوییک بوکس را به شما معرفی می‌کنیم:

بهترین اپلیکیشن‌های کوییک بوکس

  • TSheets Time Trackingمی‌توان این اپلیکیشن را در لیست بهترین‌های بازار کوییک بوکس قرار داد. TSheets برای تیم‌هایی که جهت مدیریت زمان و حقوق کارمندان خود به کمک نیاز دارند، راه‌حل‌هایی را برای بررسی زمان، حقوق و دستمزدها و همچنین صورت‌حساب‌ها ارائه می‌دهد. برای مدیریت کارهای خودتان، نسخه‌ی تیم تک نفره‌ی این اپلیکیشن به‌صورت رایگان در دسترس است اما برای استفاده از نسخه‌ی پولی و چند نفره‌ی آن به ازای هر ماه مبلغ ۲۰ دلار و همچنین به ازای هریک از اعضای تیم در ماه، لازم است مبلغ ۵ دلار پرداخت کنید.
  • Expensifyبررسی هزینه‌ها یکی از مسائلی ا‌ست که هر روزه اهمیت آن برای کسب‌وکارهای کوچک هر چند از اوایل کار بسیار پررنگ‌تر می‌شود. Expensify قابلیت استفاده از تصاویر رسیدها و دیگر اطلاعات مربوط به هزینه‌هایتان را به شما می‌دهد و از این طریق می‌توانید به‌صورت خودکار اطلاعات خود را در کوییک بوکس بروزرسانی کنید. هزینه‌ی پایه استفاده از این اپلیکیشن به ازای هر فرد در ماه ۵ دلار است.
  • LivePlanLivePlan یکی از اپلیکیشن‌های کوییک بوکس است که به منظور کمک به صاحبان کسب‌وکار جهت برنامه‌ریزی برای آینده توسط پیش‌بینی‌های مالی و همچنین ابزارهای بودجه‌بندی ایجاد شده است. این ابزار بر روی کوییک بوکس امکان به‌روز رسانی آنی معیارهای کلیدی کسب‌وکار را فراهم می‌کند که بدین طریق می‌توانید تأثیرات هر گونه تحولی را بر روی امور مالی شرکت در آینده مشاهده کنید.
  • Business Paymentsبسیاری از کسب‌وکارها به‌منظور آسان‌تر کردن فرآیند تراکنش‌های خود از بسترهای پرداختی از جمله پی پل (Paypal) و استرایپ (Stripe) استفاده می‌کنند بدین دلیل ابزار Business Payment راه‌حلی را برای همگام‌سازی مستقیم این سرویس‌ها با کوییک بوکس ارائه داده‌است. این سرویس برای کسب‌وکارهایی با کمتر از ۵۰ تراکنش در یک ماه، رایگان است و افرادی که به تراکنش‌های بیشتری نیاز دارند باید به ازای هر ماه ۹ دلار بپردازند.
  • Fundboxبرای کسب‌وکارهایی که به دنبال پیشرفت از طریق دسترسی به سرمایه‌گذاری هستند، Fundbox راه رسیدن به این هدف را از طریق همپارچه شدن با وییک بوکس هموار ساخته‌است. بدین طریق می‌توانید به‌راحتی درخواست‌های سرمایه‌گذاری خود را ثبت نموده و به صورت خودکار اطلاعات مالی شرکت را از دفترچه حساب به این ابزار بیافزایید و همچنین مفادی مبنی بر توانایی شرکتتان برای پرداخت وام فراهم آورید.
  • Method:CRMCRM به معنای مدیریت ارتباط با مشتری‌ست که البته ابزاری به نام Method – CRM نیز به‌صورت اختصاصی برای کوییک بوکس طراحی شده‌است که توسط آن می‌توان تمام ارتباطات و روابط شرکت خود با مشتریان را مدیریت و همچنین اطلاعات فروش و مدیریت ارتباط با مشتری خود را با هم یکپارچه نمود. قیمت این ابزار از ۲۵ دلار به ازای هر ماه شروع می‌شود. اساساً این اپلیکیشن با فراهم آوردن بستری مشترک برای به‌کار بردن اطلاعات فروش و مالی در کنار هم، فعالیت‌های شما را برای مدیریت کردن ارتباطات خود با مشتریانتان را آسان‌تر کرده‌است.
  • Bill Payبه منظور مدیریت برنامه‌ی منظم پرداخت صورت‌حساب‌های شرکت، ابزار Bill Pay با کوییک بوکس یکپارچه شده‌است و این امکان را به شما می‌دهد تا تنها با یک کلیک صورت‌حساب‌های فروشندگان و پیمانکاران را پرداخت نمایید. با استفاده از این ابزار، مبالغ پرداختی شما به‌صورت خودکار از دفتر به این ابزار افزوده شده در نتیجه در زمان خود نیز می‌توانید صرفه‌جویی کنید. نسخه‌ی سازگار آن با کوییک بوکس آنلاین برای استفاده‌ی عموم رایگان است.
  • Business Importerاین ابزار با وارد کردن فاکتورها، پرداخت‌ها، هزینه‌ها و دیگر اطلاعات مالی از اکسل یا مستندات گوگل (Google Docs) به‌صورت خودکار در کوییک بوکس به شما کمک بسیاری می‌کند. بنابراین اگر تیم کوچکی دارید که قصد ارسال گزارشات مالی یا مستندات دیگری را برای شما دارند می‌توانید به‌راحتی اسناد و نرم‌افزار خود را به این ابزار تغییر دهید. نسخه‌ی آزمایشی این اپلیکیشن رایگان و برای کسب‌وکارهای کوچک نیز به ازای هر ماه ۱۰ دلار نیاز است.
  • JuvodHRاین ابزار درواقع وسیله‌ای برای مدیریت کارمندان است که ارزیابی عملکردها و همچنین بازخوردها را به‌صورت مستمر و سریع به اشتراک می‌گذارد. فایده‌ی این کار این است که اعضای تیم را از وظایف خود آگاه و آن‌ها را با محیط کار سازگار می‌نماید. هزینه‌ی این اپلیکیشن به ازای هر کاربر در ماه ۳.۷۵ دلار است.
  • Cloud Cart Connectorاگر تجارتی الکترونیکی را اداره می‌کنید، به‌راحتی با استفاده از اپلیکیشن Cloud Card Connector می‌توانید فروش‌های آنلاین خود را مستقیماً به کوییک بوکس اضافه نمایید. همگام‌سازی کوییک بوکس با Amazon، Bigcommerce، Infusionsoft، Shopfy، ShipStation و دیگر پلتفرم‌هایی که می‌توانید مستقیماً بوسیله‌ی آن‌ها فروش‌های خود را به صورت آنلاین با مشتریانتان انجام دهید، بر عهده‌ی Cloud Cart Connector است. هزینه‌ی پایه‌ی این اپلیکیشن به ازای هر ماه برابر ۲۹ دلار است.

 

 

 

منبع:    smallbiztrends.com

صدای شما را می‌شنویم