با 20 درصد تخفیف، پشتیبانی شو

با 20 درصد تخفیف، پشتیبانی شو

طبق مصوبه شورای عالی انفورماتیک، دریافت هزینه تمدید پشتیبانی جزء حقوق شرکت­های نرم افزاری میباشد ، با این وجود  تعرفه های تمدید پشتیبانی شرکت مهندسی نرم افزار هلو 15 درصد کمتر از  تعرفه های مصوب بوده که نیمی از این تعرفه مربوط به خدمات دریافتی مشترکین از شرکت میباشد و نیمی مربوط به هزینه نگهداری زیر ساخت نرم افزار است که در زمان درخواست مشترکین جهت دریافت خدماتی اعم از دریافت نسخه ورژن جدید و…. قابل دریافت خواهد بود. درضمن مشترکین محترمی که تمدید پشتیبانی نرم افزار ایشان به اتمام رسیده درصورتی که تا مورخ 01/07/97 اقدام به بروز رسانی تمدید نمایند از پرداخت این هزینه معاف خواهند بود.

همچنین از ابتدای مهر ماه به مشتریان خوش حسابی که قبل از اتمام گارانتی نرم افزار خود اقدام به بروز رسانی آن  نمایند  20% درصد تخفیف ارائه خواهد شد و به همین ترتیب به ازای هر سال تمدید به موقع، پنج درصد تخفیف مازاد تا سقف پنجاه درصد به مشتریان اختصاص خواهد یافت.

نظربه اینکه ممکن است پروسه بروز رسانی تمدید پشتیبانی زمانبر باشد و این مورد میتواند خللی در امور مشترکینی که نیاز فوری به دریافت خدمات دارند ایجاد نماید، پیشنهاد میگردد ضمن استفاده از فرصت پیش رو اقدام به بروز رسانی بموقع تمدید نرم افزار خود نمایند.

صدای شما را می‌شنویم