تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی ( قسمت دوم )

تاثیر تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی ( قسمت دوم )

سوال: کدام استراتژی های تبلیغاتی خوب، کدام بد و کدام بینابین است؟

اکثر تبلیغ کننده ها زمانی که وارد تبلیغات ویدئویی در رسانه های اجتماعی می شوند، گرایش و استراتژی قطبی دارند. آن ها یا با یک تفکر سنتی، برای گرفتن نتیجه بر روی آگاهی از برند متمرکز می شوند یا به تجارت الکترونیک فکر می کنند و به طور کامل بر فروش فوری به اعتبار نام تجاری تمرکز دارند. برای دهه ها، بازاریاب ها در اجرای تبلیغات با نظم پیش رفته اند و هیچ کاری که می توانستند فروگذاری نکردند، و در پایان روز بر اساس مطالعات برند و فروش کلی تصمیم اتخاذ کرده اند. امروزه در دنیای تجارت الکترونیک، بازاریاب ها انتظار ردیابی کامل دارند به طوری که بتوانند هر خرید A به B را با استفاده از پیکسل ها نسبت دهند. هر دو این ذهنیت ها در کنار همدیگر درست هستند، اما به طور مستقل نه. هر دوی این موارد برای رسیدن به موفقیت و دیدن تصویر کلی ضروری هستند. برخی از نام های تجاری تبلیغات ویدئویی بزرگ و سنگینی را برای وب سایت های اجتماعی تولید می کنند بدون آن که در ورای آن برنامه ای برای تعامل با مشتری داشته باشند، بسیاری هم کاملا به تصاویر استاتیک وسط به پایین قیف که شامل عکس های سبک زندگی، یا توصیه ها و یا تبلیغات محصولات پویا هستند، وابسته هسن2تند. شما به هر دو نیاز دارید.

شما هم باید مانند Nike فکر کنید و هم مانند به عنوان بازاریاب وابسته به بیمه عمر تبه کاران زیرزمینی. وقتی محتوای خود را برای اولین تماس برنامه ریزی می کنید، ویدئویی بسازید که درگیر کند، سرگرم کند و آموزش دهد. بعد از اینکه ویدئوهای بالای قیف را ارائه دادید، پس از آن، محتوای وسط به پایین را به آن بیننده ها ارائه کنید. این محتوا باید یادآوری کننده باشد، احساس فوری بودن ایجاد کند، و اعتبار فراهم کند. مثال ها عبارتند از توصیفات، پیشنهادات، ویژگی های مطبوعات، داستان اصلی، یک پیام از بنیانگذار، نسخه ی نمایشی محصول و غیره

سوال: چند تا از اشتباهات رایج که نام های تجاری انجام می دهند  چیست؟ فهمیدن اشتباهات بازاریاب ها در انتخاب معیارهای پیچیده جالب است. معیارهایی که انتظار داریم کمک کننده باشند نه مضر!

یکی از رایج ترین اشتباهات در خرید آگهی های اجتماعی، نگاه کردن به اعداد به تنهایی است. بیشتر بازاریاب ها به جای یک نگاه کل نگر و همه جانبه، پلتفرم های تبلیغاتی را جدا جدا بررسی می کنند که منجر به تفسیر اشتباه می شود و در نهایت ممکن است به ناکارآمد بودن یک کمپین تبلیغاتی ختم شود. برخی بازاریاب ها بازگشت هزینه تبلیغات-به اختصار ROAS نامیده می شود- 2 به 1 در فیس بوک را یک شکست می دانند. اما اغلب در واقعیت هنگامی که فروش در جست و جوی گوگل، فروش آمازون، آشنایی ها، نرخ بارگذاری های مجدد، ارزش lifetime و درآمد از کمپین های ایمیل، می تواند تا ROAS 7 به 1 افزایش یابد.

یکی دیگر از اشتباهات رایج این است که نام های تجاری تلاش می کنند با خریدارهای آگهی کم تجربه و ارزان همکاری کنند و این کار نمی کند. روی استعداد های تبلیغاتی و نخبه سرمایه گذاری کنید.

تقاضای صنعت برای خریداران آگهی های اجتماعی فراتر از عرضه است، و بیشتر مارک ها افرادی را انتخاب می کنند که به اندازه کافی واجد شرایط نیستند. خرید آگهی کاری است که یک تیم متشکل از چند کارشناس نیاز دارد. شرکت هایی که یک تبلیغ کننده سطح پایین یا سطح متوسط را برای این کار انتخاب می کنند خود را در معرض خطر از دست دادن هزاران دلار قرار می دهند.

قسمت اول

منبع:

smallbiztrends.com

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین