تکنولوژی‌های جدید مناسب برای تجارت‌های کوچک

تکنولوژی‌های جدید مناسب برای تجارت‌های کوچک

امروزه تکنولوژی‌ها و نرم‌افزارهای کامپیوتری، یکی از کلیدهای موفقیت هر تجارتی به شمار می‌روند و به لطف پیدایش اسمارتفون‌ها نیز، این ابزارها در دسترس همگان بوده و استفاده از آنها هرروزه آسانتر می‌شود. گرچه این امر بدین معنا نیست که تجارت شما الزاما به استفاده از همه‌ی این تکنولوژی‌ها نیاز خواهد داشت.

در اینجا سعی داریم به بررسی برخی از تکنولوژی‌های جدید مناسب برای تجارت‌های کوچک بپردازیم.

  • جستجوی صوتی: هم‌اکنون این تکنولوژی، به عنوان یکی از پیشروترین ابزارهای کارآمد موتورهای جستجو، انگاشته می‌شود. بنابراین شما باید سعی بر تولید محتوایی بکنید که در جستجو‌های صوتی پرطرفدارتر و به آسانی قابل دسترسی هستند. تکنولوژی‌های جدید اسمارتفون‌ها، مانند سیری و کورتانا مثال‌های واضحی از محبوبیت هرچه بیشتر ابزارهای جستجوی صوتی هستند.
  • پشتیبانی مجازی یا از راه دور: از آنجایی که صرفه‌جویی در زمان برای صاحبان کسب و کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، کمک گرفتن از افراد حرفه‌ای در این زمینه جهت پشتیبانی مشتریان شما بسیار کارآمد است. شما با استخدام چند کارمند دورکار و سپردن مسئولیت‌های به آنان که نیاز به حضور فیزیکی ندارند، میتوانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. لازم به ذکر است که این گزینه بیشتر مناسب تجارت‌های کوچک است.
  • چت بات: از این ابزار در وب‌سایت خود استفاده نمایید تا زمانیکه در دسترس نیستید، اطلاعات مورد نظر را در اختیار مخاطبانتان، قرار دهند و البته همواره از درستی عملکرد آنها از لحاظ ارائه اطلاعات دقیق، اطمینان حاصل کنید. به راحتی میتوانید تصور کنید که وجود این تکنولوژی برای تجارت شما می‌تواند به میزان قابل توجهی کارآمد باشد.
  • هوش مصنوعی: با کمک این ابزار، تجارت‌های کوچک در جمع‌آوری و آنالیز داده‌ها پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند.
  • واقعبت مجازی: شاید این ابزار همچنان پرهزینه و پیچیده به نظر بیاید اما با استفاده از این تکنولوژی شما قادر به تعامل با اعضای تیم خود در اقصی نقاط دنیا خواهید بود و البته با محبوبیت بیش از پیش ابزارهای واقعیت مجازی، قیمت آنها روزانه در حال کاهش است.

منبع:

Sophy, Joshua (2018), What Emerging Technology Is the Biggest Help to Your Small Business? : https://smallbiztrends.com at April6, 2018

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین