درباره گروه فناوری اطلاعات هلو

گروه فناوری اطلاعات هلو با هدف تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری برای رشد و مدیریت کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، در سال ۱۳۷۷ توسط سه دوست و دانشجو به نام‌های شهرام شکوری، حمیدرضا صدیقیان راد و اکبر رنجبری آغاز به کار کرد. گروه فناوری اطلاعات هلو تمرکز خود را بر رفع نیازهای مدیریتی و حسابداری اصناف مختلف قرار داده تا صاحبان مشاغل بتوانند مشکلات و نیازهایی را که هیچ نرم‌افزار دیگری پاسخگوی آن نبوده است، با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی هلو APEX رفع کنند. به این ترتیب هلو آغازگر راهی شد که تا امروز ادامه دارد. حالا هر کسب‌وکاری به‌جای تهیه نرم‌افزارهای مختلف از برندهای متفاوت، می‌تواند هر آنچه نیاز دارد را در قالب یک نرم‌افزار تخصصی در سبد محصولات هلو پیدا کند.

درباره برند و لوگو جدید هلو - لوگو هلو به شکل تک رنگ - لوگو سفید هلو

گروه فناوری اطلاعات هلو به پشتوانه نیروهای متخصص و مجرب و همچنین با نوآوری و خلاقیت در ارائه نرم‌افزارهای تخصصی برای بیش از ۱۵۰ صنف مختلف، توانسته است نقشی پررنگ و مؤثر را در خدمت‌رسانی به کسب‌وکارها ایفا کند. وجود اتوماسیون‌های تخصصی برای بیش از 150 صنف مختلف در سبد محصولات هلو APEX، این شرکت را به یکی از اصلی‌ترین بازوهای مدیریت کسب‌وکار تبدیل کرده و هم‌اکنون با بیش از یک میلیون کاربر و ۵۰۰ نماینده فعال در سراسر ایران، از انتخاب‌های اصلی صاحبان کسب‌وکار به شمار می‌رود.

مأموریت و چشم‌انداز

فرهنگ شرکت

هلو به قدرت همکاران خود ایمان دارد. گروه فناوری اطلاعات هلو با تکیه بر دانش و توانایی متخصصانش، در تلاش است تا محصولات خود را بهبود بخشیده و نرم‌افزارها و خدمات جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کند. همیاری و کمک هرچه بیشتر به صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها، برای گروه فناوری اطلاعات هلو دغدغه و هدفی پررنگ و مهم به شمار می‌رود.

حوزه‌های تخصصی

گروه فناوری اطلاعات هلو فعالیت خود را در سایر حوزه‌ها مثل هوش مصنوعی و IOT (اینترنت اشیا) گسترش داده و اتوماسیونی را در اختیار مشاغل قرار می‌دهد تا فرایندهای مختلف مثل انبارداری، تولید، خرید، فروش و ارتباط با مشتریان را به سهولت مدیریت کنند.

توسعه

گروه فناوری اطلاعات هلو به‌عنوان یک گروه فناوری، در کنار حفظ سهم حداکثری در بازار نرم‌افزارهای مالی، صنفی و حسابداری، پیشتازی در عرصه فناوری کشور را در برنامه‌ها و اهداف خود قرار داده است.

تیم ما

برندهای زیرمجموعه گروه فناوری اطلاعات هلو

صدای شما را می‌شنویم