درباره گروه فن‌آوری هلو

گروه فن‌آوری هلو با هدف تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری برای رشد و مدیریت کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، در سال ۱۳۷۷ توسط سه دوست و دانشجو به نام‌های شهرام شکوری، حمیدرضا صدیقیان راد و اکبر رنجبری آغاز به کار کرد. گروه فن‌آوری هلو تمرکز خود را بر رفع نیازهای مدیریتی و حسابداری اصناف مختلف قرار داده تا صاحبان مشاغل بتوانند مشکلات و نیازهایی را که هیچ نرم‌افزار دیگری پاسخگوی آن نبوده است، با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی هلو APEX رفع کنند. به این ترتیب هلو آغازگر راهی شد که تا امروز ادامه دارد. حالا هر کسب‌وکاری به‌جای تهیه نرم‌افزارهای مختلف از برندهای متفاوت، می‌تواند هر آنچه نیاز دارد را در قالب یک نرم‌افزار تخصصی در سبد محصولات هلو پیدا کند.

گروه فن‌آوری هلو به پشتوانه نیروهای متخصص و مجرب و همچنین با نوآوری و خلاقیت در ارائه نرم‌افزارهای تخصصی برای بیش از ۱۵۰ صنف مختلف، توانسته است نقشی پررنگ و مؤثر را در خدمت‌رسانی به کسب‌وکارها ایفا کند. وجود اتوماسیون‌های تخصصی برای بیش از 150 صنف مختلف در سبد محصولات هلو APEX، این شرکت را به یکی از اصلی‌ترین بازوهای مدیریت کسب‌وکار تبدیل کرده و هم‌اکنون با بیش از یک میلیون کاربر و ۵۰۰ نماینده فعال در سراسر ایران، از انتخاب‌های اصلی صاحبان کسب‌وکار به شمار می‌رود.

مأموریت و چشم‌انداز

فرهنگ شرکت

هلو به قدرت همکاران خود ایمان دارد. گروه فن‌آوری هلو با تکیه بر دانش و توانایی متخصصانش، در تلاش است تا محصولات خود را بهبود بخشیده و نرم‌افزارها و خدمات جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کند. همیاری و کمک هرچه بیشتر به صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها، برای گروه فن‌آوری هلو دغدغه و هدفی پررنگ و مهم به شمار می‌رود.

حوزه‌های تخصصی

گروه فن‌آوری هلو فعالیت خود را در سایر حوزه‌ها مثل هوش مصنوعی و IOT (اینترنت اشیا) گسترش داده و اتوماسیونی را در اختیار مشاغل قرار می‌دهد تا فرایندهای مختلف مثل انبارداری، تولید، خرید، فروش و ارتباط با مشتریان را به سهولت مدیریت کنند.

توسعه

گروه فن‌آوری هلو به‌عنوان یک گروه فناوری، در کنار حفظ سهم حداکثری در بازار نرم‌افزارهای مالی، صنفی و حسابداری، پیشتازی در عرصه فناوری کشور را در برنامه‌ها و اهداف خود قرار داده است.

برندهای زیرمجموعه گروه فن‌آوری هلو

صدای شما را می‌شنویم