دریافت تندیس طلایی

دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای هشتمین سال متوالی پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور مقامات ارشد نظام و همچنین وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و جمعی از صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی و مدیران بنگاههای برتر اقتصادی در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان امروز صبح در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ فراخوان این همایش از مرداد ماه سال جاری به صورت گسترده به تمام صنایع و ارائه دهندگان خدمات داده شد و هم زمان از طریق سایت های انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سازمان حمایت و پرتال حامیان حقوق مصرف کنندگان و وب سایت اختصاصی دبیرخانه همایش به صورت مستمر اطلاع رسانی گردید.

بنابراین گزارش؛ هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت بیش از پیش حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع کالا و ارائه مطلوب خدمات فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای مرغوب تولید داخل می باشد.

  • شرکت های متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، طی فرآیند کلی زیر بررسی و انتخاب شده اند.
  • فراخوان و اطلاع رسانی به واحدهای اقتصادی
  • دریافت، ثبت، تفکیک و ارسال تقاضاهای حایز شرایط به معاونت های تخصصی
  • بررسی کارشناسی تقاضای شرکت ها توسط حوزه های تخصصی سازمان

برگزاری جلسات کمیته فنی و شورای سیاست گذاری اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان،

با حضور اعضای شورای سیاست گذاری و بحث و بررسی در خصوص متقاضیان با توجه به شاخص های آیین نامه اجرایی اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان.

  • انتخاب بنگاه های اقتصادی برگزیده و برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه با شکوه تر همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

از تعداد 605 بنگاه متقاضی، تعداد 108 بنگاه حائز شرایط حضور در رقابت. تشخیص داده شد که امسال پرونده شرکت های حائز شرایط متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، ابتدا توسط حوزه های تخصصی سازمان حمایت بررسی اولیه شده و بعد از محرز شدن شرایط اولیه، برای تصمیم گیری به کمیته های تخصصی ارسال و طی 11 جلسه کمیته فنی که متشکل از نمایندگانی از وزارت خانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امور اقتصادی و دارایی، سازمان ملی استاندارد ایران، حوزه های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بودند، ارزیابی و تایید شد و سپس در طول 3 جلسه به تصویب شورای عالی اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان رسید.

در نتیجه آن، 108شرکت دارای شرایط دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان با ترکیب 27 متقاضی تندیس طلایی، 18 بنگاه تندیس نقره ای، 12 شرکت تندیس برنزی و 51 بنگاه اقتصادی گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شده اند.

دریافت تندیس طلایی    دریافت تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان

فروشگاه اینترنتی holoostore.com
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین