5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها ( قسمت دوم )

5 ویژگی از فرهنگ عملکرد بالا در سازمان ها ( قسمت دوم )

3: اختیار دادن به کارمندان و رهبران  در همه سطوح در راستای عملکرد بالا

ریچارد برانسون از کمپانی معروف (Virgin Group) می گوید: “از کارمندان خود مراقبت کنید که آن ها از کسب و کار شما مراقبت خواهند کرد.” بخش بزرگی از توجه به کارمندان شما این است که به آن ها  اجازه می دهید که زندگی شخصیشان نیز تحت کنترل شرکت باشد.اختیار دادن به کارمندان باعث می شود که بتوانند تصمیم بگیرند که چگونه اهدافشان را برآورده کنند و همچنین تجربه روزانه خود در شرکت را کنترل خواهند کرد.

با اختیار دادن به کارمندان همچنین حمایت و ابزار لازم برای انجام وظایفشان را در اختیار آنها قرار داده اید . با دادن آموزش، اقتدار و دسترسی به منابع، این اجازه را به آنها می دهید تا در نقش های خود در شرکت موثر باشند.کمپانی ویرجین به این صورت ادامه می دهد: “با مراقبت از مردم خود، شرکت ها نیروی کار را با انرژی فیزیکی و تمرکز ذهنی لازم برای تأمین قدرت کسب و کار خود و تأثیر آن بر معیارهای بحرانی ایجاد می کنند.”

4: فرایند مدیریت عملکرد و بازدهی عالی

برای بهبود عملکرد کارمندان، باید بتوانید این عملکرد را اندازه گیری کنید. فرایند مدیریت عملکرد فقط این کار را می کند. با استفاده از معیارهای قابل اندازه گیری و پر مفهوم برای شرکت، می توانید عملکرد کارمندان را ردیابی کنید، اصلاحاتی را که لازم است انجام دهید و به کارمندان برای عملکرد خوب پاداش دهید.

فرایند مدیریت عملکرد معمولا جایگزینی برای یک فرآیند بررسی استاندارد است. فرایند مدیریت عملکرد به جای بررسی کارایی سالانه، به صورت مستمر تضمین می کند که کارمند دارای اهداف مشخص، قابل اندازه گیری وقابل دستیابی برای جلو بردن کار خود است. این موارد جمعا استرس کارمندان را کاهش می دهد و احساس ملموسی از پیشرفت و موفقیت را ایجاد می کند که می تواند روحیه و انگیزه در شرکت را افزایش دهد.

5: سرمایه گذاری برای رشد کارمندان در جهت عملکرد و بازدهی بالا

سرمایه گذاری در رشد کارمندان مزایای بنیادی بسیاری برای شرکت ها دارد. علاوه بر ایجاد مهارت های لازم در نیروی کار شما، کارمندانی که بر روی آنها سرمایه گذاری کرده اید، آمادگی بیشتری برای ارتقاء و پیشرفت خواهند داشت و می توانید مسئولیت های بیشتری را در شرکت به آن ها واگذار کنید. چنین کارمندانی نیز تمایل به وفاداری بیشتری دارند؛ این برای افزایش نگهداری کارمندان حیاتی است. هزينه گردش مالی کارمندان بالاست و معمولا برای شرکت ها بهتر است تا به جای یافتن کارمندان جدید کارمندان موجود خود را حفظ کنند. سرمایه گذاری بر روی کارمندان شما باعث افزایش مشارکت آنها می شود، باعث می شود آنها احساس ارزش بیشتری کنند و شما را مجبور به فکر کردن درباره آینده شرکت کنند.

مدرک کسب و کار آنلاین می تواند ابزارهایی را برای ایجاد یک فرهنگ پویا و کارآمد در شرکت  شما ارائه دهد. برنامه های آنلاین Campbellsville به شما اجازه رسیدن به درجه ای را که در محیط انعطاف پذیر خود ، براساس برنامه ای که برای زندگی شلوغ کار خود دارید، را می دهد.

 

قسمت اول

 

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین