مواردی که باید در فهرست حقوقی کسب و کار چک شود

مواردی که باید در فهرست حقوقی کسب و کار چک شود

تابستان به طور رسمی آغاز شده است و به معنای تعطیلات تابستانی برای بچه ها، رفتن به سواحل و شاید کمی کم کاری برای والدین است. همچنین به این معنی است که ما به نیمه سال نزدیک می‌شویم و زمان مناسبی برای ارزیابی سلامت قانونی و مالیات کسب و کار شما است. اگر کسب و کار شما در طول تابستان کمی کاهش می‌یابد و سرتان خلوت تر است فرصتی است که این چک لیست را بررسی کنید و ببینید درکسب وکار خود کجا هستید. شاید خیلی وظیفه خوشایندی نباشد اما مطمئنن تابستان که تمام شود این کار سخت تر و هراس انگیزتر خواهد شد.

 

تنظیم یک سیستم حسابداری

اگر تا به حال این  کار را نکرده اید باید یک سیستم حسابداری جامع برای کسب وکار کوچک خود ایجاد کنید. وقتی صحبت از سیستم حسابداری برای کسب و کار می‌کنیم منظورمان یک دسته از صفحات گسترده اکسل یا دسته ای کاغذ گوشه  میز شما نیست. سیستم های ابری و نرم افزاری زیادی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند که امور مالی کسب و کارتان را پیگیری، سازماندهی و پرداخت کنید. این ابزار به شما کمک می‌کند تا بخش مالی کسب و کارتان را در طول سال مدیریت کنید که مجبور نباشید سخت تر کار کنید بلکه دقیق تر کارکنید.

 

از سازگاری کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید

شما مشتریانی دارید که باید به آن‌ها کمک کنید، کارمندانی که باید آن‌ها را مدیریت کنید و کسب و کار کوچکی که باید آن را رشد دهید. پس باید برای برخی مقاصد خردمندانه اما قانونی و مهم زمان بگذارید.
مثلا مطمئن شوید که کسب و کار کوچک شما با دولت به خوبی سازگار است. بررسی کنید که آیا هرگونه تغییرات مثل تغییر آدرس و غیره را به ثبت رسانده اید وگزارش داده اید؟ آیا تمام مجوزهای فروش را دارید؟ و مواردی از این قبیل.

 

روی سلامت و تندرستی خود سرمایه گذاری کنید

هر صاحب کسب وکار کوچک می‌داند که هر کسب و کاری می‌تواند بارها و بارها غافلگیر شود. یک مطالعه در آمریکا نشان می‌دهد که هدایت یک کسب و کار برای کارآفرینان بسیار استرس زا است. و چیزی که این استرس ها را تشدید می‌کند ترجیح دادن مسائل تجاری به اوقات فراغت و دیگر اولویت های شخصی مثل ورزش کردن و غیره است.
مراقبت از خود نیز به همان اندازه مراقبت از کسب و کار کوچک خود مهم است. فراموش نکنید که اجرای یک کسب وکار یک ماراتن سخت است که شما باید برای موفقیت در این ماراتن در مخزن خود به اندازه کافی سوخت داشته باشید.

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین