معرفی سایت vizzlo

معرفی سایت vizzlo

نرم ­افزار Vizzlo در کثری از ثانیه داده ­هایتان را به­ صورت جدول و نمودار در­می­ آورد
ایجاد جدول و نمودار برای ارائه ی داده­ های شغلی معمولا زمان­‌بر است و همچنین می­تواند هزینه­‌ساز باشد. Vizzlo با ساده ­سازی این فرآیند مشکل شما را حل می کند.
Vizzlo یک نرم­ افزار مرورگر پایه است که شما می­‌توانید به کمک آن داده­ های خود را تفسیری مصور کنید و جدول­ ها و نمودار­های معادلشان را بیابید. بر­خلاف پیچیدگی هایی که در نرم ­افزار­های ارائه ­گرِ قدیمی مرسوم بود، کار با Vizzlo به سادگی آشنایی با مهارت­ های پایه­ ای کامپیوتر است. البته کارکرد ساده ­ی این نرم­ افزار به ­هیچ وجه به­ معنی کاهش کیفیت در نمودار­های خروجی آن نیست.
این نرم ­افزار بالغ ­بر 100 قالب و ویجت دارد. شما می ­توانید اطلاعات خود را به­ صورت­ نمودار­های Gantt ، جداول زمانی، طرح­های milestone، دیاگرام­ های Venn، نقشه­ ها، دیاگرام­ های فرآیندی و … در­آورید.
رابط کاربری این نرم ­افزار بسیار کاربر­ پسند است. ظاهر مرتب این نرم ­افزار، اضافه کردن، تغییر دادن و پاک کردنِ متن­ها، رنگ­ ها و پانل­ ها را بسیار ساده کرده است.
هنگامی که یک پروژه را به اتمام رساندید، به­ راحتی می‌­توانید آن را در پوشه­ ای ذخیره کرده و همچنین دسترسی سریع به آن داشته باشید. و اگر پروژه­ای را نیمه­ کاره گذاشته باشید، به ­آسانی می­‌توانید از جایی که آن را رها کرده­اید، کار را پی بگیرید.
در­آخر می­توان این مژده را داد که Vizzlo علاوه بر کارکرد ساده و سهل آموزَش، چه برای افراد و چه برای مشاغل کوچک، قیمتی بسیار مناسب دارد.

ساخت جدول
اگر قرار باشد Vizzlo را فقط با یک صفت توصیف کنیم، قطعا آن صفت سادگی آن برای ایجاد نمودار­ها و جدول­ هاست. چه اندازه ساده؟ اگر اولین بار باشد که از آن استفاده می­ کنید، در­خواهید یافت که بسیار ساده!  در اینجا مراحل ایجاد یک نمودار را به ­صورت تصویری آورده ­ایم.
ابتدا در نسخه­ ی رایگان آن ثبت ­نام می­کنید. سپس به صفحه­ ی کاربری خود وارد می­ شوید.  بر دکمه­ ی نمونه­ کار­ها کلیک کرده و بیش از 100 نمودار و قالب را مشاهده خواهید کرد.

وب سایت vizzlo
در­اینجا شماری از نمودار­ها و جدول­ های محبوب این نرم ­افزار را می­‌بینید.

نمودار Gantt

نمودار Gantt
نمودار آبشاری
نمودار آبشاری
نمودار نواری
نمودار نواری
نمودار چرخ­ دنده ­ای
نمودار چرخ دنده ای
نمودار بدن انسان
 نمودار بدن انسان
نمودار علایم راهنمای جاده
نمودار علایم راهنمای جاده

در پایان اشاره مجدد به سادگی و سرعت Vizzlo، خالی از لطف نیست. این نرم ­افزار از دانش ­آموز تا استاد دانشگاه و از اشخاص تا تجارت­ های بزرگ­تر، همه را شیفته ­ی خود می­کند.

منبع:

Guta, Michael 2018: Need Charts and Graphs for Your Biz? Vizzlo Does them in Seconds

www.smallbiztrends.com on May 4, 2018

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین