هلو، برگزیده نهمین جشنواره وب ایران

هلو، برگزیده نهمین جشنواره وب ایران

هلو، برگزیده نهمین جشنواره وب ایران

نهمین جشنواره وب ایران مانند هر سال در روزهای پایانی بهمن برگزار شد. امسال 15256 وب‌سایت در رأی‌گیری شرکت کردند که در دو بخش مردمی و داوری به‌رقابت پرداختند. که از این میان هلو، برگزیده نهمین جشنواره وب ایران در دو بخش مردمی و داوری شد.

در جشنواره امسال، وب‌سایت‌ها در پنج شاخه اصلی و به‌صورت تخصصی ارزیابی گردیدند؛ تعداد شرکت‌کنندگان در جشنواره امسال 109163بوده‌ و آرا مردمی ثبت شده 320116 رأی بوده است.

گروه‌های جشنواره وب امسال، در پنج شاخه: کسب وکارهای آنلاین، شخصی و شرکتی، اطلاع‌رسانی و محتوا، خدمات آنلاین و نرم‌افزارهای موبایل تقسیم شده است. وب‌سایت‌هایی که به معرفی شرکت‌های خصوصی یا سازمانی می‌پردازند در پانزده زیرگروه به رقابت پرداختند.

جشنواره وب ایران، سالانه به ارزیابی فنی، محتوایی، کیفی، مشتری‌مداری، مسؤلیت‌های اجتماعی و زوایای مختلف وب‌سایت‌ها می‌پردازد که نتیجه آن در رأی داوری منعکس می‌گردد. همچنین رأی‌گیری دیگری بر اساس نظرات مردمی صورت می‌گیرد که مبتنی بر نظرات مخاطبان وب‌سایت‌ها بوده است. تعداد آرای داوران در نهمین جشنواره وب ایران، 288003 رأی بوده است.

وب‌سایت هلو، موفق شد هر دو جایزه آراء مردمی و داوری را در نهمین جشنواره وب ایران کسب نماید. ضمن تبریک به خانواده بزرگ گروه شرکت‌های طرفه‌نگار، از همه ذی‌نفعان داخلی و خارجی برند هلو سپاس‌گزاریم و قدردان همراهی‌تان هستیم.

 

صدای شما را می‌شنویم