کارکنان در چرخه دفاتر سنتی

کارکنان در چرخه دفاتر سنتی

68 درصد از کارکنان هنوز بیشتر کارهای خود را در دفاتر سنتی انجام می دهند

 

میزان رضایت شغلی

 

با این که کار ما در سراسر هیئت مدیره تغییر کرده است، اما با این حال دفاتر سنتی هنوز هم به عنوان محل کار پا برجا هستند. با توجه به نظرسنجی جدید کولچ 2018 Future of Work، بیش از دو سوم یا 68 درصد از کارکنان هنوز در یک دفتر سنتی کار خود را انجام می دهند.

این نظرسنجی نشان داد که دفاتر هنوز محبوب ترین محل کار برای بسیاری از شرکت ها و کارکنان هستند. این به رغم این واقعیت است که بیشتر آمریکایی ها از راه دور کار می کنند.

برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، پیدا کردن تعادل مناسب بین کارکنان راه دور و اداری کلیدی است. این نکته به صنعت شما و آن چه در آن اتفاق می افتد و به آمار نیروی کار شما بستگی دارد. در حالیکه کارگران جوان خواستار کار منعطفی هستند، ممکن است کارکنان مسن تر ماندن در دفتر را برای انجام کار ترجیح دهند.

نظرسنجی کلاچ با مشارکت 1003 کارمند انجام شده است. پاسخ دهندگان از 67٪ زنان و 33٪ مردان در سنین مختلف تشکیل شده بودند. افراد شرکت کننده در آزمون با توجه به تقسیم بندی نسل ها شامل هزاره ها (18-34 ساله) 35٪، نسل X (35-54 ساله) 41٪ و نسل انفجار زاد و ولد (بزرگتر از 54 سال) 23٪ بوده است.

با توجه به ترتیبات کاری آنها، 73٪ کارکنان W2 تمام وقت و 12٪ کارکنان نیمه وقت بود که W2 نیز بودند. فارغ التحصیلان / پیمانکاران تمام وقت 10٪ بود و 8٪ دیگر فارغ التحصیلان / پیمانکاران نیمه وقت بودند.

 

کارکنان کجا کار می کنند- یافته های کلیدی

با حفظ موضوع بودن دفاتر سنتی، دفاتر خصوصی شایع ترین روش با 38 درصد بودند، 31 درصد از دفاتر مشترک و 25 درصد از کابین ها استفاده می شود.

بهترین تنظیمات فضای کاری، به صورت ترکیبی از دفاتر خصوصی و دفاتر مشترک اجرا می شود.

77 درصد از کارکنان در دفتر سنتی کار می کنند و 20 درصد در خانه کار می کنند.

 

دورکاری کارمندان

از طرف دیگر، کارکنان گزینه های کار از راه دور را ترجیح می دهند، اما با توجه به Ballou، این به این دلیل است که در اکثر موارد کارکنان دسترسی به محیط کار ایده آل ندارند. از کسانی که به گزینه های مختلف کار دسترسی دارند، 62 درصد از آنها عنوان کرده اند که از این شرایط راضی یا بسیار راضی هستند. در طرف دیگر طیف، 15٪ آن را غیر قابل تحمل یا خیلی غیر قابل تحمل خوانده اند.

کارکردن به صورت ریموت توسط کارمندان

ایجاد تعادل بین کار و زندگی در روش کار کردن در خارج از دفتر، نقش مهمی ایفا می کند. 26 درصد عنوان کرده اند که بزرگترین دلیل برای عدم علاقه به فضای کاری سنتی همین است. پاسخ های دیگر برای ترجیح کار از راه دور عبارت است از 18 درصد حواس پرتی کمتر، 16 درصد پوشیدن لباس های راحت، 11 درصد نبود رفت و آمد.

چرا کارمندان علامند هستند تا خارج از محیط کار به شغل خود ادامه دهند

 

منعطف باشید

صاحبان کسب و کار کوچک باید برای ایجاد فضای کاری مناسب برای کارمندان امروز انعطاف پذیر باشند. از آنجا که راه های بیشتری برای انجام کار در این اکوسیستم دیجیتال وجود دارد، شما باید تمام راه حل های موجود را کشف کنید تا بتوانید گزینه های بیشتری را برای کارکنان خود بیابید.

 

 

 

منبع:     smallbiztrends.com

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین