10 سایت برتر ساخت GIF

10 سایت برتر ساخت GIF

GIF ها تصاویر متحرک با حجم کمی هستند که امروزه بسیار در شبکه های اجتماعی و اینترنت پر کاربرد هستند. این فایل های انیمیشنی با مزه از ترکیب چندین عکس پشت سر هم ایجاد می شوند که به آنها Graphics Interchange Format یا همان GIF  می گویند. امروزه از این GIF ها برای نشان دادن یک واکنش، توضیح یک مفهوم یا نشان دادن یک موضوع خاص استفاده می کنند.

در شبکه های اجتماعی برای نشان دادن واکنش خود، می توانید از GIF های معروف استفاده کنید. از این GIF ها در کار های تجاری و کسب و کار خود نیز می توانید استفاده کنید تا به روز و پر بازدید باشید. این تصاویر متحرک یک راه موثر برای جلب توجه در شبکه های اجتماعی به حساب آمده و باعث می شود تا فالورر های بیشتری جذب کنید. این GIF ها باعث می شوند تا یک برند بسیار به چشم آید.

لیستی از 10 سایت برتر ساخت GIF

اگر می خواهید GIF های خلاقانه ای برای کسب و کار کوچک خود درست کنید، در اینجا 10 سایت برتر ساخت GIF را به شما ارائه می دهید که زمان زیادی برای ساخت GIF از شما نمی گیرند.

  • BlogGIF

با استفاده از ابزار های ویرایشی مختلف، BlogGIF یک ابزار بسیار عالی برای ساخت GIF های متنوع به حساب می آید. با این ابزار شما می توانید افکت های متحرک، متن و رنگ های مختلف به GIF خود اضافه کنید. همچنین می توانید تا روی GIF خود موزیک بگذارید و یک فایل GIF متحرک بسازید.

  • Giphy

اگر می خواهید یک فایل GIF ابتدایی برای کسب و کار خود ایجاد کنید، بهتر است از Giphy استفاده نمایید. شما می توانید تصاویر مختلف را کنار هم قرار داده تا آنها را به صورت یک GIF یک پارچه در آورید. پس از آن می توانید به آن استیکر های متنوع و کپشن های مختلف اضافه کنید. Giphy از لینک های Youtube، Vimeo و Giphy پشتیبانی می کند.

  • GIMP

GIMP یک ویراستار عکس ساده و متن باز است که به شما اجازه می دهد تا GIF تولید کنید. در این ابزار شما ورودی شما عکس و خروجی شما فایل های ویدئویی هستند. این ابزار امکانات ویرایشی بسیاری در اختیار شما قرار داده و در انتها به شما فایل GIF تحویل می دهد.

  • Imgflip

با Imgflip می توانید GIF هایی با کیفیت بالا برای youtube یا سایت های دیگر درست کنید. این ابزار ساخت GIF بسیار ساده بوده و گزینه های مختلفی برای ویرایش دارد. فقط باید توجه داشته باشید که این سایت روی GIF ها خروجی علامت سایت خود را قرار می دهد که البته با خرید اکانت اصلی و پولی این مساله هم رفع می شود.

  • Ezgif

EZgif یک ابزار رایگان برای ساخت GIF است که امکانات ابتدایی ویرایش عکس را در اختیار شما قرار می دهد. با این ابزار شما می توانید GIF های مختلف را ویرایش کنید و یا حتی تغییر سایز دهید و افکت های مختلف روی آن بگذارید. اگر بخواهید یک قسمت عکسی را جدا کنید، Ezgif به شما این قابلیت را می دهد. تنها کافیست که یک فایل GIF را در آن آپلود کرده و قسمتی که می خواهید بریده شود را انتخاب نمایید.

  • Picasion

شما می توانید بین 2 تا 10 عکس آپلود کرده و GIF هایی رایگان تولید کنید. همچنین می توانید این GIF ها را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا یک عکس را تغییر سایز داده و با اضافه کرده افکت های مختلف یک آواتار ایجاد کنید.

  • Gickr.com

با این ابزار شما می توانید به صورت رایگان GIF تولید کنید. از تصاویر آنلاین استفاده کنید یا تصاویر خود را آپلود نمایید تا یک اسلاید شو، کارتن، بنر و … بسازید.

  • GIFMaker.me

این یک سایت ساده و کاربردی برای ساخت GIF، اسلاید شو و تصاویر متحرک به حساب می آید. جالب است بدانید که برای استفاده از این سایت نیازی به ثبت نام نیست و شما به سادگی می توانید آواتار های متحرک و GIF برای شبکه های اجتماعی، بلاگ ها، سایت ها و یا هر جای دیگری بسازید و از آن لذت ببرید.

  • GIFPal

GIFPal یک GIF ساز آنلاین رایگان است که به شما اجازه می دهد از طریق عکس های روی رایانه یا از طریق وب کم GIF های متحرک بسازید. در این سایت شما می توانید میزان نور، رنگ و کنتراست را تعیین کرده و در حدود 30 افکت زیبا به فایل خود اضافه نمایید.

  • GIFApp

اگر به دنبال استفاده از یک نرم افزار نصبی روی ویندوز یا لینوکس هستید، GIFApp بهترین گزینه برای شما به حساب می آِد. شما می توانید این نرم افزار ساخت GIF متن باز سبک را دانلود کرده و روی رایانه خود نصب نمایید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فایل های مالتی مدیا مختلف را وارد نمایید، روی آنها 17 افکت مختلف قرار دهید و ابعاد آن را تنظیم کنید.

 

 

منبع:  smallbiztrends.com/2018/05/animated-gif-maker.html

صدای شما را می‌شنویم