وفاداری مشتری

وفاداری مشتری

اگر به فکر شروع یک برنامه برای وفاداری مشتری هستید ابتدا این مقاله را بخوانید

مدیریت برنامه های پیچیده ی وفاداری مشتری که نیاز به دانش فنی، ورود داده ها و تجزیه و تحلیل دارد، برای صاحبان کسب و کار تقریبا ساده است.

ما در این گزارش با مدیر عامل شرکت ویلبر در مورد برنامه های او برای پاداش به مشتریان و بهترین برنامه های وفاداری مشتری را صحبت کرده ایم.

او می‌گوید بسیار از این برنامه ها بیش از حد بزرگ هستند و صاحبان کسب و کارهای کوچک برای مدیریت آن به داده های بیشتری نیاز دارند.

 

  • برنامه های وفاداری خود را برای درک و مدیریت ساده کنید

او می‌گوید بهترین برنامه های وفاداری مشتری نیاز به این دارد که برای مصرف کنندگان ساده باشد تا بتوانند آن را درک و به آن بپیوندند و همچنین مدیریت آن نیز برای کسب و کارهای کوچک ساده باشد.

 

  • اطمینان داشته باشید که اطلاعات  مشتری را ایمن نگه داشته اید

پس زمینه های ناقص و به اشتراک گذاری غیر مسئولانه داده ها ما را به نقطه ای می‌رساند که مصرف کنندگان شروع به بی اعتمادی به برنامه های وفاداری ما می‌کنند.

 

  • در استفاده از تکنولوژی افراط نکنید

ویلبر این کار را بسیار ساده می‌داند بنابراین هیچ دانش فنی خاصی برای شروع آن لازم نیست. مشتریان شما فقط کافی است نام و نام خانوادگی خود و شماره اشتراکشان را در اختیار شما قرار دهند. این کار نه تنها فرایند را ساده تر می‌کند بلکه به طور چشمگیری تهدیدادت امنیتی سایبری در ارتباط با ورود داده ها را نیز کاهش می‌دهد.

 

  • پاداش ها را پیگیری کنید

سیستم پاداش مشتری باید به طور خودکار پاداش ها را به طور جداگانه و به مکان مختلف خود هدایت کند. این کار به شما کمک می‌کند تا تعیین کنید که چگونه برنامه وفاداری مشتری شما در فروشگاه های مختلف انجام می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد برنامه خود را با تخفیف ویژه، پایان دادن به تخفیف و پاداش فوری تنظیم کنید و در نظر بگیرید که هر برنامه برای چه مکانی بیشتر جواب می‌دهد.

 

  • رویدادهای جدید را با پیام متنی به مشتریان اطلاع دهید

شما می‌خواهید زمانی که مشتریان شما پاداشی دریافت می‌کنند یا تخفیفی شامل آن‌ها می‌شود، پیام های متنی را برای آن‌ها ارسال کنید، یا آن‌ها را به روش های دیگری مطلع سازید. انجام این کار صرفا به معنای ارائه یک خدمات خوب به مشتری نیست بلکه زمانی می‌توانید به بازاریابی امیدوار باشید که مشتریان در آینده دوباره باز گردند و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین