نرم‌افزار حسابداری چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

نرم‌افزار حسابداری چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

9 ویژگی کاربردی نرم‌افزار هلو به عنوان یک نرم افزار حسابداری

1.به راحتی همه امور مالی خود را کنترل می‌کنید.

نرم‌افزار هلو ضمن دقت بالا و بی نقص در ثبت اتوماتیک اسناد و داشتن امکانات کاربردی بی شمار، عملکردی ساده را به گونه‌ای برای کاربران خود فراهم نموده است که به راحتی می‌توانند اسناد و عملیات مالی را ثبت و مدیریت نمایند.

 

2.با ویژگی مدیریت چک‌ها هیچ چکی برگشت نمی‌خورد.

گزارش چک‌های وصول نشده:

این گزارش به شما این امکان را می‌دهد تا با توجه به تاریخ وصول چک‌ها، در اسرع وقت اقدام به وصول  آن‌ها نمایید.

سررسید چک‌ها:

در نرم‌افزار هلو به‌راحتی می‌توانید لیست چک‌های پرداختی وصول نشده خود را قبل از تاریخ سررسید در ابتدای برنامه مشاهده نمایید.

 

3.مدیریت اقساط را به آسانی انجام می‌دهید.

مدیریت اقساط بانکی:

در صورتی که شما مبلغی را با بازپرداخت اقساطی دریافت نموده‌اید، با امکان اقساط در نرم‌افزار هلو به راحتی می‌توانید اقساط خود را در داخل برنامه تعریف و مدیریت نمایید و در صورت لزوم از دفترچه اقساط پرینت تهیه کنید .

مدیریت اقساط مشتریان:

در صورتی که شما مبلغی را با بازپرداخت اقساطی به شخصی پرداخت نموده‌اید با امکان اقساط در نرم افزار هلو به راحتی می‌توانید آنها را در برنامه تعریف و مدیریت نمایید و در صورت لزوم از دفترچه اقساط پرینت تهیه کنید.

 

4.خیالتان از نگه‌داری اطلاعات مالی راحت می‌شود.

تهیه نسخه پشتیبان:

با توجه به اهمیت اطلاعات مالی ثبت شده در نرم‌افزار، امکان تهیه نسخه پشتیبان بر روی سیستم و یا دی‌وی‌دی، به شما این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات مالی خود را در برابر انواع مشکلات سیستمی محفوظ دارید.

آپلود نسخه پشتیبانی در فضای ابری:

با استفاده از این امکان می‌توانید بک آپ یا نسخه پشتیبان خود را در فضای ابری  و خارج از محیط سیستم خود ذخیره نمایید.

 

5.با ویژگی امور مالی اتوماتیک انواع اسناد حسابداری را ثبت کنید.

ثبت 12 سند حسابداری به راحتی:

با استفاده از امکان امورمالی اتوماتیک به راحتی می‌توانید  انواع سندهای مهم و کاربردی مانند اسناد دریافتی، پرداختی، برداشت، سرمایه‌گذاری، هزینه‌ها، درآمدها و …  را به‌صورت اتوماتیک در برنامه ثبت نمایید.

 

6.فاکتورها را به راحتی ثبت می‌کنید:

انواع فاکتورهای خرید، فروش، امانی و … را ثبت کنید.

در نرم‌افزار هلو انواع فاکتورهای خرید، فروش، برگشت از خرید، برگشت از فروش، امانی، ضایعات را می‌توانید به‌راحتی ثبت نمایید.

 

7.هر گزارش مالی که می‌خواهید را به دست می‌آورید:

از ارکان اصلی حسابداری تهیه گزارشات مالی است. در نرم افزار حسابداری هلو اطلاعات مالی جهت گزارش‌گیری طبقه بندی شده و به گونه‌ای ارائه می‌گردد که حسابداران و یا افراد غیر حسابدار به‌راحتی می‌توانند انواع گزارشات مورد نیاز خود را تهیه نمایند و  عملکرد مالی موسسه یا شرکت خود را ارزیابی کنند.

 

8.با یک نگاه حساب اشخاص را بررسی می‌کنید:

با امکان گزارش معین اشخاص، به‌راحتی می‌توانید از مانده بدهکاری یا بستانکاری مشتریان و یا طرف حساب‌های خود گزارش تهیه نمایید.

 

9.فاکتورهایتان را به صورت دلخواه طراحی می‌کنید.

در نرم‌افزار حسابداری هلو می‌توانید پرینت فاکتورها را در سایز A4 ، A5  ، فیش پرینت و… بگیرید و یا با استفاده از امکان طراحی پرینت، پرینت فاکتور خود را به دلخواه طراحی نمایید.

 

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین