استفاده از ویدیو چگونه کارایی وبسایتتان را بهبود می‌بخشد؟

استفاده از ویدیو چگونه کارایی وبسایتتان را بهبود می‌بخشد؟

با توجه به روند رو به رشد سلطه ویدیو بر دنیای مارکتینگ، استراتژی بازاریابی ویدیویی رو به افزایش است.

اگر فکر می‌کنید استفاده از ویدئو در شبکه‌های اجتماعی بهتر و بیشتر از ‌‌وب‌سایت جواب می‌دهد، پس بزرگترین مزایای استفاده از ویدیو را از دست خواهید داد. شما برای افزایش بازدید و کارایی وبسایتتان، به استفاده از ویدئو نیاز دارید.

برای بهره بردن از این استراتژی و اجرای آن در کسب و کار خود لازم است کمی دانش کسب کنید و آمار را بررسی کنید تا بتوانید از این قابلیت به بهترین شکل استفاده کنید. به علاوه، آموزش و کسب اطلاعات درباره این شیوه می‌تواند یک راه جدید برای کسب درآمد باشد.

ویدئو‌‌ها ترافیک جستجوی بیشتری ایجاد می‌کنند

طبق مطالعات اخیر، شرکت‌هایی که در استراتژی بازاریابی خود از ویدئو استفاده ‌‌کرده‌اند نسبت به کسب و کارهایی که از ویدئو استفاده نمی‌کنند، 41 درصد ترافیک جستجوی بیشتری دریافت ‌‌کرده‌اند.

جای تعجب نیست؛ فیلم‌‌ها اغلب به خاطر پربار بودن در نتایج جستجو بیشتر به چشم می‌آیند. ویدیوها حتی اگر جزو سه ردیف اول نتایج جستجو نباشند، باز هم کلیک‌های زیادی را جذب می‌کنند.

ویدئوها کاربران بیشتری را به دنبال دارند

اینطور نیست که شما تنها با ارسال یک ویدئو در هر صفحه از ‌‌وب‌سایت خود انتظار نتایج چشم‌گیری داشته باشید. اگر تصمیم دارید استفاده از ویدئو در ‌‌وب‌سایت را در دستور کار خود قرار دهید، باید در نظر بگیرید که آیا این ویدئو مخاطبانتان را به هدفتان نزدیک می‌کند و موجب افزایش کاربران سایت می‌شود یا خیر.

ویدئوها منجر به خرید بیشتر می‌شوند

بازاریابی محتوا ممکن است کار را برای کسانی که به ارتباطات و فروشِ مستقیم علاقه‌مند هستند، سخت کند. در حالی که ویدئو با دریافت کلیک بیشتر، بر تصمیم‌گیری مشتری برای خرید محصولاتتان نیز تاثیر به‌سزایی دارد؛ در نتیجه، استفاده از ویدئو در وب‌سایت می‌تواند منجر به فروش بیشتر محصولاتتان شود.

 

 

منبع:   contentmarketinginstitute.com

صدای شما را می‌شنویم