مای هلو
all device

مای هلو جدیدترین محصول شرکت مهندسی نرم‌افزاری هلو است و تمامی خدمات و برنامه های کاربردی مورد نیاز شمارا به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

اگر از مشتریان نرم افزار هلو باشید حتما با خدمات پشتیبانی هلو، مانند رفع مشکلات نرم افزاری، پاسخ به سوالات، موارد مربوط به قفل سخت افزاری، کارت SLM و بسیاری خدمات دیگر آشنایی دارید؛ حالا با اپلیکیشن مای هلو شما قادر خواهید بود از طریق گوشی تبلت و یا استفاده از نسخه وب به این خدمات در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشید.

نمای مای هلو در تبلت

ویژگی های MyHoloo

  • معرفی سرویس های متنوع و کاربردی جهت رفع نیاز های مشتریان با کاربرد های متفاوت.
  • امکان اتصال سرویس ها به نرم افزار هلو و ثبت اتوماتیک اسناد.
  • فراهم نمودن ارتباط آنلاین برای دسترسی کاربران به اطلاعات خود در هر زمان و مکان براساس بستر اینترنت با تامین بالاترین امنیت.
  • ارائه ابزار و راهکارهای راه دور برای مدیران و کاربران هلو.
  • ارائه خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نرم افزار هلو با بالاترین کیفیت.
  • سهولت استفاده از امکانات مختلف با کاربری آسان.
  • پرداخت هزینه خدمات دریافتی از طریق سیستم اعتباری با قابلیت افزایش اعتبار، دریافت اعتبار هدیه و ...
  • امکان ارتباط آسان‌تر شرکت مهندسی نرم افزاری هلو با مشتریان

امکانات MyHoloo

برای رونق دادن به کسب و کار خود می توانید از امکانات خاص ارائه شده در MyHoloo که در ادامه معرفی خواهد شد بهره مند شوید.

گزارشات مالی متنوع

یکی از مزایای استفاده از MyHoloo برای صاحبان کسب و کار مشاهده گزارشات مالی متنوع می باشد که امکان مدیریت بهتر کسب و کار را می دهد و هر لحظه قابلیت نظارت، بررسی و تصمیم گیری را می دهد.

گزارشات مالی متنوع
ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی

با استفاده از گزینه ساخت فروشگاه اینترنتی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان از طریق خدمات شرکت بیدک، فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد نموده و خیالتان از اتصال موارد مالی فروشگاه اینترنتی به سیستم حسابداریتان راحت باشد.

دریافت خدمات بانکی آنلاین

از طریق خدمات بانکی آنلاین می توانید به نیازهای بانکی تان شامل پرداخت آنلاین، خدمات مربوط به شبا، استعلام مانده موجودی، برداشت ، شارژ و ... در کمترین زمان و امنیت بالا پاسخ دهید.

دریافت خدمات بانکی آنلاین
سیستم وفادارسازی مشتریان

سیستم وفادارسازی مشتریان

یکی دیگر از خدمات مای هلو امکان استفاده از سیستم وفادارسازی مشتریان می باشد که امکان افزایش رضایت و تعداد مشتریان را برای صاحبان مشاغل فراهم می کند.

پرداخت هوشمند

یکی از امکانات استثنایی مای هلو برای مشتریان کسب و کارها استفاده از امکان پرداخت بدون کارت بانکی است که پرداخت فاکتور بدون داشتن کارت بانکی و تنها از طریق چاپ بارکد روی فاکتور و پرداخت آن به واسطه اپلیکیشن آپ را ارائه می دهد.

پرداخت هوشمند
خرید و فروش عمده آنلاین

خرید و فروش عمده آنلاین

مشتریان هلو می توانند از طریق سرویس خرید و فروش عمده آنلاین مای هلو، کسب و کار خود را بهتر در بین عمده فروشان معرفی و مایحتاج خود را تهیه نمایند.

آنتی ویروس

از دیگر سرویس هایی که با مای هلو می توانید به آن دسترسی داشته باشید امکان خرید آنتی ویروس بیت دیفندر است که خیال شما را از ویروسی شدن سیستم رایانه راحت می کند.

آنتی ویروس
myholoo