بزرگترین گام هلو در حمایت از مصرف کنندگان

بزرگترین گام هلو در حمایت از مصرف کنندگان

در عصر حاضر ، با توجه به تغییرات در ساختار اقتصادی و تکنولوژیک در کشورمان، برخی از کسب و کارها دچار کاهش رونق شده اند. مشکلات اقتصادی و تحریم از یک جهت، همینطور تمایل به تبادلات آنلاین تجاری و علاقه بخش عظیمی از جامعه به خرید آنلاین؛ فضای تجارت را به صورت کلی دستخوش تحولات بسیاری نموده است. درخلال این عصر امکان حذف برخی مشاغل و امکان قدرتمندتر شدن برخی دیگر وجود دارد.

نکته جالب آنکه در سطح بین المللی، دوره حاضر به دلیل تغییرات عجیب اقتصادی و تکنولوژیک، تغییرات زیست محیطی و ظهور استارت آپها، عصر آشفتگی (turbulence age)، نامیده میشود.

برای فرار از رکود و رونق دادن کسب و کارمان باید چه‌کار کنیم؟

با توجه به اینکه شرکت مهندسی نرم افزار هلو بیش از نه سال لوح و تندیس حمایت از مشتری دریافت نموده و سابقه ای طولانی در مکانیزه نمودن اصناف و مشاغل داشته است این بار با نگاهی عمیق به آینده ای درخشان و هدف حمایت واقعی از کسب و کارها قدم در راه تولید محصولی نوآورانه گذارده است. این محصول با نام تجاری مای هلو، با تمامی سختی ها، مشقات و تلاشهای شبانه روزی همکاران هلو به بار نشسته است و تلاش دارد تمامی آنچه هم‌اکنون و در آینده مورد نیاز کاربران بالقوه و بالفعل نرم افزار هلو می باشد در یک میزکار بگنجاند.

مای هلو چیست؟

کاربران هلو که بالغ بر هفتصد هزار نفر می باشند زین پس می توانند دریافت خدمات کاملا آنلاین، ثبت تیکت، دریافت  پاسخ به سوالات، درخواست اعزام کارشناس به محل مشتری، رزرو دریافت خدمات حضوری، امکان بازدید از ویدیوهای آموزشی، عضویت در کلوپ مشتریان و امکان دریافت گزارشات مالی متنوع را در یک بستر و به صورت آنلاین داشته باشند. آنها می توانند بدون دغدغه و به صورت آنلاین خدمات پشتیبانی سالانه خود را تمدید نموده و همواره خدمات پشتیبانی معتبر که در واقع بیمه نرم افزارشان می باشد  داشته باشند.

شرکت هلو برای آن که به کاربران وفادارش  اثبات نماید که مبحث حمایت از مشتری را همواره هدف غایی خود قرار داده است، با شرکای تجاری‎اش در رابط کاربری مای هلو تشریک مساعی نموده است تا بتواند رونق بیشتری در کسب و کارمشتریان خود ایجاد نماید، به عنوان مثال کسب و کارهایی که برای تداوم فعالیت خود نیاز به داشتن فروشگاه اینترنتی دارند و هنوز خلاء فروش آنلاین در تجارت ایشان وجود دارد به راحتی از طریق پلتفرم مای هلو می توانند فروشگاه اینترنتی ایجاد نمایند.

خدمت جدید شرکت مهندسی نرم افزار هلو چیست؟

اگر مشتریان هلو، تمایل داشته باشند مواد اولیه و یا تولیدات خود را به طور عمده عرضه (ابتیاع) نمایند از طریق این سامانه موفق به خرید و فروش عمده، حتی در سطوح بین المللی خواهند شد.

کاربران هلو از طریق اپلیکیشن مورد نظر می توانند نیازهای بانکی شان اعم از پرداخت آنلاین، خدمات مربوط به شبا، استعلام مانده موجودی، برداشت، شارژ و غیره را با امنیت بالا و در حداقل زمان، برآورده نمایند، همینطور می توانند با امکان گزارشات آنلاین هلو به آسانی روی هر دستگاه متصل به اینترنت و فارغ از زمان و مکان، عملکرد سیستم مالی خود را در قالب گزارشاتی پیشرفته مشاهده نمایند.

یکی دیگر از امکانات درخشان مای هلو ارتباط این سامانه با اپلیکیشن آپ در راستای پرداخت امن بدون کارت می باشد، زین پس مشتریان کسب وکارهایی که نرم افزارهلورا دارند از طریق مای هلو، می توانند بدون در دست داشتن کارت بانکی وتنها از طریق کیو آر کدی که روی فاکتور پرداخت چاپ میشود خرید نمایند و بدین طریق اطلاعات خرید آنها به صورت خودکار در نرم افزار حسابداری هلو ثبت می شود .

آنچه در این مقال آمد تنها بخش کوچکی از امکانات فراگیررابط کاربری آنلاین مای هلو می باشد که در اختیار کاربران نرم افزارهای هلو قرار خواهد گرفت.

با مدد همکاران تحقیق و توسعه در شرکت مهندسی هلو ، این سامانه به مرور زمان و در فازهای مختلف در حال توسعه و پیشرفت خواهد بود. در هر زمان و مکان، از طریق گوشی یا تبلت و یا از طریق وبسایت می توانید بامای هلو از این امکانات فوق العاده استفاده نمایید.

 

روزنامه ایران دیلی نیوز
روزنامه اقتصاد ملی
روزنامه صبح اقتصاد
روزنامه فناوران
روزنامه مردم سالاری
روزنامه عصر اقتصاد

نظرات کاربران
  • طیبه 1 مارس 2020
    • کارشناس هلو 28 می 2020
فروشگاه اینترنتی holoostore.com
مشاوره فروش 021 23067 ( داخلی 2 )
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین