رابط کاربری MyHoloo رسماً رونمایی شد

رابط کاربری MyHoloo رسماً رونمایی شد

 

 

برگزاری اولین مراسم رسمی رونمایی بصورت آنلاین از شرکت مهندسی نرم افزار هلو

برگ زرین دیگری از بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور

 

شرکت مهندسی نرم افزار هلو با بیش از 20 سال تجربه موفق در مکانیزه نمودن اصناف کشور ،  به منظور پوشش هرچه بیشتر خانواده 700 هزار نفری مشتریان خود، سرویسهای جدیدی در بستر اینترنت به مشترکین خود ارائه نموده است.

این سرویسهای جدید در قالب یک رابط کاربری اسمارت ، به کاربران اجازه میدهد تا در حداقل زمان  به خدمات پشتیبانی آنلاین و خدمات بی شمار دیگری دسترسی داشته باشند .

شرکت هلو که رونمایی محصولات را همواره به صورت باشکوه و در سالن های مجلل برگزار مینمود، این بار دست به ابتکار جالب توجهی زد وبا توجه به شرایط فعلی جامعه و شیوع ویروس کرونا، تصمیم به برگزاری رونمایی رسمی سرویس های آنلاین MyHoloo بصورت مجازی از طریق لایو اینستاگرام خود گرفت. این مراسم تلفیقی از خلاقیت شرکت هلو در برگزاری مراسم و تطبیق فعالیتهای کسب و کارها  با شرایط فعلی جامعه میباشد.

 

در این برنامه مدیران ارشد شرکت هلو به سخنرانی پرداختند و در آخر کمدین معروف کشور لحظاتی مفرح برای بازدید کنندگان بوجود آورد.

با توجه به دعوت رسمی شرکت مهندسی نرم افزار هلو از ارگانها ، شرکتها و افراد سرشناس صنفی وصنعتی  همینطور مشاهیر  اقتصادی ، بازدید کنندگان زیادی در این رونمایی مجازی شرکت داشتند.

در بخش اول این مراسم، جناب آقای مهندس شکوری بعنوان بنیانگذار و رییس هیات مدیره طرفه نگار به سخنرانی و اعلام رموز موفقیت خود در این 20 سال پرداختند.

در بخش دوم این رونمایی مجازی، جناب آقای مهندس صدیقیان بعنوان معاونت تولید طرفه نگار در رابطه با سرویسها و محصولات آنلاین هلو و بحث حمایت بی شائبه هلو از کسب و کارها خصوصا با تولید رابط کاربری هوشمند MyHoloo صحبت نمودند  و سپس برخی مدیران استارت آپهای زیرمجموعه طرفه نگار به بازگویی نقشه راه خود و چگونگی طراحی و برنامه ریزی این شرکتها پرداختند.

لازم به توضیح است که وجود این استارت آپها در Myholoo به دلیل خدماتی که به کسب و کارها ارائه مینمایند میتواند برای کاربران هلو ارزش افزوده ایجاد نماید.

در بخش سوم این لایو  اینستاگرامی، برای اولین بار رونمایی از رابط کاربری هوشمند  MyHoloo به عنوان یکی از مهمترین خدمات این شرکت انجام شد و مراسم قرعه کشی مسابقات ایسنتاگرامی نیز برگزار گردید.

سپس در بخش انتهایی این لایو پرهیجان، آقای درویشان  پور بعنوان قهرمان استند آپ کمدی سال 97 ایران لحظات شیرین و زیبایی برای مخاطبین بوجود آورد

نظرات کاربران
فروشگاه اینترنتی
مشاوره فروش 021 22 22 11 42
پشتیبانی تلفنی 021 23067
درخواست پشتیبانی آنلاین