برگ زرینی از بزرگترین خانواده نرم افزارهای حسابداری مالی کشور

برگ زرینی از بزرگترین خانواده نرم افزارهای حسابداری مالی کشور

مراسم رونمایی آنلاین از رابط کاربری هوشمند MyHoloo

شرکت مهندسی نرم افزار هلو با بیش از 20 سال تجربه موفق در مکانیزه نمودن اصناف کشور، برای خانواده 700 هزار نفری از مشتریان خود، سرویس‌هایی را در بستر اینترنت به مشترکین خود هدیه می نماید.
این سرویسهای جدید در قالب یک رابط کاربری هوشمند ، به کاربران اجازه میدهد با صرف زمان کوتاه به خدمات پشتیبانی آنلاین و خدمات بی شمار دیگری دسترسی داشته باشند .
با توجه به شرایط فعلی جامعه و شیوع ویروس کرونا، شرکت تصمیم گرفت رونمایی رسمی سرویس‌های آنلاین MyHoloo بصورت مجازی از طریق لایو اینستاگرام برگزار گردد.

در این برنامه یک ساعته، مدیران ارشد شرکت هلو به سخنرانی پرداختند و علاوه بر برنامه های مفرح، با دعوت رسمی شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو از ارگانها، شرکت‌ها و افراد سرشناس صنفی، صنعتی و همینطور مشاهیر  اقتصادی، بازدید کنندگان زیادی در این رونمایی مجازی شرکت داشتند.
در بخش اول مراسم رونمایی آنلاین، جناب آقای مهندس شکوری، بنیانگذار و رییس هیات مدیره محترم طرفه نگار به سخنرانی و شرح دلایل موفقیت خود در این 20 سال پرداختند و
جناب آقای مهندس صدیقیان، معاونت محترم تولید محصولات شرکت طرفه نگار در رابطه با سرویس‌ها و محصولات آنلاین هلو و تولید رابط کاربری هوشمند MyHoloo  صحبت نمودند.

در ادامه برخی از مدیران استارت آپ‌های حاضر در پلتفرم مای هلو، مواردی از  نقشه راه خود و چگونگی طراحی و برنامه ریزی برای خدمت رسانی به مشتریان را بیان کردند.
در بخش سوم این لایو  اینستاگرامی، برای اولین بار رونمایی از رابط کاربری هوشمند  MyHoloo به عنوان یکی از مهمترین خدمات این شرکت انجام شد و برای مهمانان مجازی مراسم قرعه کشی از مسابقات ایسنتاگرامی نیز برگزار گردید.

صدای شما را می‌شنویم